HomeAkce

Akce, tréninky, turnaje, Czech Roundnet Tour 2020.

TURNAJE V ČR
a Česká roundnet tour

V roce 2021 proběhne druhá Česká roundnet tour 2021. Celkem 3 turnaje na české půdě budou opět věnovány nejen pokročilým hráčům, ale především začátečníkům a středně pokročilým. Za všechny tyto turnaje se sbírají body do oficiálního českého žebříčku, na základě kterého bude probíhat nominace na Mistrovství Světa 2022.

Kategorie jsou vždy 2:

  • Kategorie pokročilých hráčů (Advanced/Pro)
  • Kategorie rekreačních hráčů (Amateur/Hobby)

Zastávky České roundnet tour:

Další turnaje na území ČR (nezávisle organizované/podporované ČRA)

ZAHRANIČNÍ TURNAJE

Bohužel i mezinárodní turnajou jsou koronavirovou krizí významné ovlivněny. Jakmile bude hotová termínová listina na rok 2021, budeme vás co nejdříve informovat.

Zatím můžete sbírat síly a těšit si na největší akci roku 2022 – Spikeball Roundnet World Championship 2022 v Belgii. 

TRÉNINKY

Chtěli byste si roundnet zkusit a nemáte vybavení? Nebo vám chybí spoluhráči, se kterými byste si mohli zahrát? Nebo už hrát umíte, ale chcete se posunout dál a být lepší?

V mnoha českých městech najdete komunity a kluby, jejichž hráči se pravidelně schází a pořádají tréninky. Podívejte se prosím do naší sekce Komunity a kluby, kde najdete souspis všech, které fungují.

SOUSTŘEDĚNÍ

Bohužel jsme v roci 2020 ani 2021 nemohli navázat na tradici letního soustředění. Doufáme, že v roce 2022 se zase společně sejdeme na Hluboké na nejlepší akci léta. 

KOMUNITY A KLUBY

Pokud se ještě na turnaj necítíte, ale přecijen byste si chtěli pinknout s někým novým? Koukněte na naši mapu lokálních klubů a dejte jim o sobě vědět.

CHCETE SE PŘIDAT DO ASOCIACE?

ČESKÁ ROUNDNET ASOCIACE

Pečujeme o českou Spikeball™ Roundnet komunitu