HomeAkce

Akce, tréninky, turnaje, Czech Roundnet Tour 2020.

TURNAJE V ČR
a Česká roundnet tour

V roce 2020 se můžete těšit na první oficiální Českou roundnet tour 2020. Celkem 4 turnaje na české půdě budou věnovány nejen pokročilým hráčům, ale především začátečníkům a středně pokročilým. Za všechny tyto turnaje můžete sbírat body do oficiálního českého žebříčku, na základě kterého bude probíhat nominace na Mistrovství Světa 2020. V důsledku koronavirové pandemie jsme byli nuceni některé z turnajů přesunout, nicméně se nemusíte bát – všechny by v průběhu léta měly proběhnout.

Kategorie budou vždy 2:

  • Kategorie pokročilých hráčů
  • Kategorie rekreačních hráčů

Těšit se můžete na následující turnaje:

Mimo oficiální turnaje v rámci Tour se ale mžete těšit i na spoustu dalších turnajů, které jsou ČRA podporovány. Pokud byste i vy pořádali turnaj a chtěli byste jakkoliv pomoct nebo dát světu vědět i skrze náš web a kanály, že něco pořádáte, určitě se nám ozvěte.

Nezávislé turnaje podpořené Českou roundnet asociací:

ZAHRANIČNÍ TURNAJE

Bohužel i mezinárodní turnajou jsou koronavirovou krizí významné ovlivněny. Došlo ke zatím všech evropských Grand Slamů a Mistrovství světa. Mistrovtsví Evropy je zatím v řešení, budeme vám informovat, jakmile budeme vědět podrobnosti.

Na mezinárodní úrovni se můžete těšit hned na několik EUSRA/SRA turnajů:

    • 26.9.2020 – European Spikeball™ Roundnet Championship

Všechny uvedené turnaje jsou určeny pro začátečníky i pokročilé hráče a může se na ně přihlásit kdokoliv a odkudkoliv. Jedinou podmínku pro Grand Slamy je, aby alespoň jeden hráč splňoval kritéria evropského hráče (https://www.eusra.com/eligibility), na ME pak toto pravidlo platí pro celý tým.

TRÉNINKY

Chtěli byste si roundnet zkusit a nemáte vybavení? Nebo vám chybí spoluhráči, se kterými byste si mohli zahrát? Nebo už hrát umíte, ale chcete se posunout dál a být lepší? Pak jsou naše tréninky právě pro vás.

Středeční tréninky na Letné (Praha):

  • Každý týden od 18:00 v parku na Letné
  • Přihlašování předem v aplikaci TÝMUJ (pro odeslání pozvánky nám prosím napiště e-mail na info@roundnet.cz)
  • Cena: zdarma

SOUSTŘEDĚNÍ

Bohužel jsme v roci 2020 nemohli navázat na tradici letního soustředění. Doufáme, že se situace v roce 2021 změní a zase se společně sejdeme na Hluboků na nejlepší akci léta. 

LOKÁLNÍ KOMUNITY

Pokud se ještě na turnaj necítíte, ale přecijen byste si chtěli pinknout s někým novým? Koukněte na naši mapu lokálních klubů a dejte jim o sobě vědět.

CHCETE SE PŘIDAT DO ASOCIACE?

ČESKÁ ROUNDNET ASOCIACE

Pečujeme o českou Spikeball™ Roundnet komunitu