BlogÚspěšný Grand Slam v Praze

28. 7. 20190

O víkendu 27.7. se na pražské Mrázovce konal nás zatím největší turnaj v historii – evropský Grand Slam. Zúčastnilo se ho více než 50 týmů z celkem 14 zemí ve 3 kategoriích – Advanced, Beginners a Women´s.

V kategorii Advanced potvrdili svou pozici nejlepšího evropského týmu britská dvojka SJP Fire (Tom Rogers, Tommy Nichols), na druhém místě skončili rakouští RCG tseinegain (Simon Rustige, Andreas Lacek) a na třetím rovněž rakouský tým RCG Dio Knedl (Benjamin Bachler, Marian Leitgeb). Z českých týmů dopadli nejlépe Jirka Karafiát a Vašek Poštolka (Slavia Spikers) na sdíleném 5.-8. místě a na 13.-16. místě Streetgang David Najmon s Matějem Šímou stejně tak jako Czestria ve složení Stefan Doubek a Ondra Čejka. 

Kategorii Women´s vyhrála Gabča se Sabčou (The Saga Continues), těsně za nimi byli na druhém místě němky Last Picks (Alexa Peusch a Paula König) a na třetím místě rakušanky RCG Atomic Kittens (Meike Rieken a Tina Kulhanek). 

Kategorii Beginner ovládl německý tým Tweener Turner (Andreas Schuchmann a Janik Schwarzer), na druhém místě skončili rovněž němci Die heiligen 2 Könige (Nikolaus Fink a Jonas Grafeneder) a konečně na třetím místě byl český tým The Defeatable Polymorphs (Miroslav Šos, Tomáš Smejkal).

Před vyhlášením vítězů jsme ještě vylosovali několik výherců Spikeballových a jiných cen (děkujeme Pivovaru Moucha!) a nakonec jsme turnaj zakončili ve Smíchovské formance.

Děkujeme všem, kdo jste dorazili, a také všem našim pomocníkům za fantastický den a skvělý turnaj! Snad se vám to líbilo a zase někdy se budeme těšit na turnaj s takovým evropským zastoupením – teď se ale zase nějakou dobu pověnujeme českým menším turnajům a při té příležitosti vás srdečné zveme na MČR, které se bude konat na konci srpna.

 

G.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CHCETE SE PŘIDAT DO ASOCIACE?

ČESKÁ ROUNDNET ASOCIACE

Pečujeme o českou Spikeball™ Roundnet komunitu